..
Činnost v roce 2015:
.
.
Prosinec:
.
Začaly přípravy na ples SDH.
.
12.12. proběhla "Výroční schůze SDH". Vyhodnocena činnost za rok 2015 a projednán plán činnosti na rok 2016.

Listopad:
.
Okrsková schůze proběhla 20.11.15 v Tulešicích. Výroční schůze SDH nahlášena na 12.12.2015 v 18:00 pro členy(příprava), oficiální začátek v 19:00 v hasičské zbrojnici.
Informace z okrskové schůze. V příštím roce budou dotační tituly na výstroj a výzbroj, nelze žádat sportovní vybavení. Aktualizovat zdravotní prohlídky zásahového družstva.(max. stáří dva roky). Provést školení pro členy-je možno stáhnout z "Hasiči Znojmo" formuláře z bojového řádu.
Obdrželi jsme formuláře na roční hlášení, jiné nelze použít.
30.1.2016 proběhne v Tulešicích další okrsková schůze.
.
Říjen:
.
Prodána Škoda Felicia. Staví se garáž pro nové požární auto.
.
Září:
.
Obec Lesonice prodává vozidlo Škoda Felicia, r.v. 1999,benzín, 50kW, 1289ccm, eko poplatek zaplacen, nové zimní pneu. Najeto 298 000 km, bývalá policejní, takže servisovaná. Cena = 10000 Kč. Obrázky si můžete prohlédnout .........zde.
5.10. = prodáno.
.
Schůze okrsku.
.
Srpen:
.
Tradiční hody.
.
Červenec:
.
1x kondiční jízda.
.
Červen:
.
Všechny fotografie si můžete prohlédnout .............zde.
Oslavy jsou za námi. Foto z příprav a průběhu si můžete prohlédnout .............zde.
Děkujeme Všem, kteří se na přípravách a průběhu podíleli. Děkujeme hasičům z Moravského Krumlova a Němčic a gymnastkám z Moravského Krumlova za předvedené ukázky. Speciální poděkování patří starostovi obce, panu Hermanovi, našemu (potravinovému) komandu(manželům Havelkovým, manželům Čechovým, p. Kocábovi, p. Procházkové, p Jelínkové a p. Vávrové). Starostovi okrsku p. Velebovi. Dále děkujeme p. Širokému za zhotovení krásného stojanu na sv. Floriana.
Při příležitosti výročí obdržel náš sbor nový automobil značky Ford, jak je patrono na fotkách. Děkujeme zastupitelům a vedení obce za podporu. Pro nás to znamená úpravu stávající garáže, protože Fordík se tam prostě nevejde.

.
V sobotu, 20.6.2015 proběhnou oslavy výročí 110 let založení našeho SDH. Program na plakátu .............zde.
.
Tvoříme ceník vepřových specialit a ceník do výčepu .............zde.
Přípravy začaly, podívejte se na foto, jaké máme krásné znaky na budově, pánové malíři jsou velmi šikovní,
.............zde.
.

Květen:
.
Duben:

.
25.4.2015 od 15:00 hodin v Tulešicích proběhne okrsková soutěž. Sraz v 14:00 u hasičky.
.
Foto z okrskové soutěže si prohlédněte .............zde.
.
Březen:

Tak nám po dlouhé době v Lesonicích hořelo. Hodnocení činnosti naší SDH později, nyní jen foto:
.............zde.
.
Leden:

Děkujeme všem, účastníkům, kapele, pořadatelům, sponzorů. Ples byl úžasný. Nashledanou 23.1.2016.

Hasičský ples se koná v sobotu, 24. 1.2015 , opět s kapelou STONE.
.
Více na plakátu .............zde.
Hlavní ceny ....................zde.
Ostatní ceny ...................zde.
Sponzoři--děkujeme .....zde.
Foto sokolovny v pátek před plesem ............. zde.